♥Charmed kouzelné stránky♥

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Kouzlo

Je to kouzlo, kterým lze vyřešit téměř cokoli. Ale znovu upozorňuji, že v magii je pokaždé něco za něco. Proto si dobře rozmyslete, co jste ochotni pro splněné přání obětovat a dejte dobrý pozor, až budete přání formulovat. Tohle kouzlo je nejlepší provádět za úplňku.Na kousek papíru si napište své přání tak, aby vyloučilo jakoukoli možnost, že by jeho splnění mohlo někomu ublížit. Tento papírek pak přiložte na srdce. Pokud ji nosíte, třeba do podprsenky. Zapalte bílou svíci a k ní si připravte misku na pálení papíru, peříčko, kamínek, sklenku s vodou a ještě jednu malou svíčku. Potom vezmete křídu a namalujete okolo sebe a připravených věcí magický kruh po směru hodinových ručiček, který vás bude ochraňovat. Od této chvíle z něj nesmíte za žádných okolností vystoupit až do skončení rituálu. v kruhu směrem na východ k okraji kruhu zevnitř položte peříčko a zvolejte: Volám vzduch, který dává poznání
Na jih položte malou svíčku a zvolejte. Volám oheň, který očišťuje.
Na západ dejte misku s vodou a říkejte Volám vodu, která odplavuje a s položením kamínku na sever říkejte Volám zemi, která hojí. Pomozte mi!
Potom si klekněte a dívejte se do plamene a soustřeďte se na své přání. Plně ho prožijte a představte do nejmenších podrobností. Nespěchejte. Pak vyndejte své přání a zapalte ho od svíčky.Dívejte se jak hoří a říkejte: "Vesmírná sílo a sílo přírody , pomozte mi dosáhnout mého cíle. Nechť vzduch moji hlavu pročistí, nechť voda přinese nový život, nechť země mi dá stabilitu a sílu , nechť oheň mi dá svou sílu a energii a odnese moje přání jako proužek dýmu k božské moci. S vírou v moudrost přírody a sílu vyššího dobra děkuji za pomoc a říkám staniž se." Teď musíte poděkovat všem živlům stejně, jako jste je přivolali se slovy "propouštím a děkuji..."V kruhu zůstaňte jak dlouho chcete. Poté otevřete kruh tak, že po objedete rukou jeho obvod proti směru hodinových ručiček a vystupte. Bílou svíci je však třeba nechat dohořet.

5236

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.